Zapytanie zakupowe

Zadanie pn. „Renowacja części dachu kościoła pw. Św. Tomasza w Kietrzu

dofinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków  - Rządowy Fundusz Polski Ład

WSTĘPNA PROMESA DOFINANSOWANIA INWESTYCJI Z RZĄDOWEGO PROGRAMU ODBUDOWY ZABYTKÓW

NR RPOZ/2022/9371/PolsliLad

Postępowanie zakupowe Parafii Rzymskokatolickiej                                   pw. św. Tomasza  Apostoła w Kietrzu

nr 1/RPOZ/2024 z dn. 19.04.2024 r.

Uchwałą nr LXVIII/686/2024 Rady Miejskiej W Kietrzu z dnia 16 stycznia 2024 r. w sprawie przyznania dotacji celowej z budżetu Gminy Kietrz na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków na terenie Gminy Kietrz, została przyznanaParafii Rzymskokatolickiej   pw. św. Tomasza  Apostoła w Kietrzu dotacja na realizację inwestycji pn. : „Renowacja części dachu kościoła pw. Św. Tomasza w Kietrzu”, w związku z otrzymaniem przez Gminę Kietrz dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Tomasza  Apostoła w Kietrzu zaprasza do złożenia ofert na wykonanie zadania pn. „Renowacja części dachu kościoła pw. Św. Tomasza w Kietrzu”

Dokumentacja postępowania dostępna jest poniżej:

IMG_20200706_122316.jpg
Zapytanie zakupowe: Zapytanie zakupowe